Date Teams/Event Time Score Links
 
February
Fri. 1 at Young Harris Final W, 1-0
  vs. West Alabama @ Gulf Shores, Ala. Final W, 3-1
  vs. Carson-Newman @ Milledgeville, Ga. Final L, 3-2
  vs. North Georgia @ Gulf Shores, AL Final W, 9-0
Sat. 2 vs. Lander @ Gulf Shores, Ala. Final L, 6-3
  Gulf Shores Invitational
  at UNC Pembroke Final W, 6-3
  UNCP Invitational
  at Georgia College Final W, 9-0
  2019 Bobcat Kickoff
  vs. Ga. Southwestern @ St. Augustine, Fla. Final L, 12-8
  Flagler Tournament
  vs. West Florida @ Gulf Shores, Ala. Final - 5 innings L, 13-2
  Gulf Shores Invitational
  vs. Montevallo @ Gulf Shores, AL Final W, 2-1
  at USC Aiken Final W, 2-0
  at Augusta University Final W, 2-1
  at Mount Olive Final W, 12-6
  vs. Lynn @ St. Augustine, Fla. Final L, 2-0
  Flagler Tournament
  at Georgia College Final W, 9-7
  2019 Bobcat Kickoff
  vs. Young Harris @ Milledgeville, Ga. Final L, 6-1
  at Augusta University Final W, 5-2
  at USC Aiken Final L, 4-3
  vs. North Georgia @ Gulf Shores, AL Final L, 2-0
  at Mount Olive Final - 5 innings L, 8-0
  at UNC Pembroke Final W, 10-5
  UNCP Invitational
  at Flagler Final L, 3-1
  vs. Lander @ Gulf Shores, AL Final - 8 innings L, 7-6
  Gulf Shores Invitational
  vs. Albany St. (Ga.) @ Milledgeville, Ga. Final W, 16-3
  at Flagler Final L, 3-1
  vs. Shorter @ Gulf Shores, Ala. Final W, 5-1
Sun. 3 vs. Lee @ Gulf Shores, Ala. Final W, 7-3
  Gulf Shores Invitational
  at Flagler Final W, 6-1
  vs. Alabama Huntsville @ Gulf Shores, AL Final L, 6-3
  Gulf Shores Invitational
  at UNC Pembroke Final L, 9-4
  UNCP Invitational
  at Georgia College Final L, 4-1
  2019 Bobcat Kickoff
  vs. Valdosta St. @ Gulf Shores, Ala. Final L, 3-2
  at Francis Marion Final - 6 innings L, 9-0
  at Georgia College Final - 5 innings L, 9-1
  2019 Bobcat Kickoff
  at Francis Marion Final L, 8-1
  vs. North Georgia @ Gulf Shores, AL Final L, 3-1
  at Flagler Final W, 2-0
  at UNC Pembroke Final L, 8-4
  UNCP Invitational
Tue. 5 at UNC Pembroke Final - 5 innings L, 9-0
  at Lander Final L, 4-1
  at UNC Pembroke Final - 5 innings L, 16-1
  at Lander Final L, 7-0
Wed. 6 at Florida Southern Final - 8 innings W, 6-2
  at Florida Southern Final - 8 innings L, 3-2
Fri. 8 at North Greenville Final L, 6-3
  vs. Young Harris @ Huntsville, Ala. Final L, 5-1
  vs. Lenoir-Rhyne @ Clearwater, Fla. Final W, 5-0
  vs. Young Harris @ Huntsville, Ala. Final L, 3-0
  at North Greenville Cancelled T, 0-0
  at Southern Wesleyan Final W, 5-1
  vs. Harding @ Clearwater, Fla. Final L, 5-2
  at Georgia College Final - 6 innings L, 13-5
  Charger Chillout
  vs. Ga. Southwestern @ Montgomery, Ala Final - 6 innings L, 13-5
  AUM Tournament
  at Southern Wesleyan Final L, 6-5
  vs. Georgia College @ Huntsville, Al. Final W, 5-2
  Charger Chillout
  at Auburn-Montgomery Final L, 6-1
  AUM Invitational
Sat. 9 vs. West Alabama @ Huntsville, Ala. Final - 8 innings L, 8-7
  Charger Chillout
  at Flagler Final W, 3-1
  at Limestone Final L, 5-2
  at Emmanuel (Ga.) Final L, 4-3
  vs. Young Harris @ Huntsville, Ala. Final - 5 innings L, 9-1
  at USC Aiken Final - 5 innings L, 16-3
  vs. Georgia College @ Huntsville, Al. Final L, 4-3
  Charger Chillout
  at Augusta University Final L, 9-3
  at Catawba Final L, 7-4
  vs. Montreat @ Montgomery, AL Final W, 8-3
  at Flagler Final - 7 innings W, 11-3
  at Emmanuel (Ga.) Final W, 7-5
  vs. Hillsdale @ Clearwater, Fla. Final W, 6-3
  NFCA Leadoff Classic
  at Limestone Final - 8 innings L, 3-2
  at Augusta University Final W, 11-7
  at Catawba Final - 5 innings L, 9-0
  at USC Aiken Final L, 3-0
  vs. Young Harris @ Huntsville, Ala. Final L, 3-2
  at Talladega Final W, 8-2
  AUM Invitational
  vs. North Georgia @ Clearwater, F. Final L, 1-0
Sun. 10 vs. Ohio Dominican @ Huntsville, Alabama Final W, 20-11
  Charger Chillout
  at Georgia College Final L, 1-0
  Charger Chillout
  vs. North Georgia @ Clearwater, FL Final L, 6-0
  at Flagler Final W, 3-2
  at Augusta University Final - 5 innings W, 11-1
  at Coker Final L, 6-0
  at UNC Pembroke Final - 5 innings L, 10-0
  at Coker Final L, 5-0
  at Augusta University Final - 5 innings W, 11-2
  AUGUSTA
  at Flagler Final L, 1-0
  at UNC Pembroke Final - 5 innings L, 11-3
Wed. 13 at Coker Final L, 7-5
  at Claflin Postponed
  at Newberry Final - 9 innings L, 4-3
  at Coker Final - 6 innings L, 11-2
  at Newberry Final L, 5-3
  at Claflin Postponed
  at Lander Final - 5 innings L, 9-0
  at Lander Final - 8 innings W, 4-3
Thu. 14 at Queens (N.C.) Final - 9 innings L, 2-1
  at Queens (N.C.) Final - 6 innings L, 8-0
  at West Georgia Final L, 4-1
  at West Georgia Final - 5 innings L, 8-0
Fri. 15 at Lander Final - 5 innings L, 9-1
  Bearcat/Fleet Invitational
  at North Georgia Final L, 7-1
  North Georgia Tournament
  at Lander Final W, 7-5
  Bearcat/Fleet Invitational
  at UNC Pembroke Final W, 4-1
  at UNC Pembroke Final W, 2-0
  at Francis Marion Final - 5 innings L, 16-6
  at Columbus State Final L, 5-1
  2019 Cougar Classic
Sat. 16 vs. Ga. Southwestern @ Columbus, Ga. Final W, 5-4
  at Lander Final - 8 innings L, 8-7
  Bearcat/Fleet Invitational
  at Flagler Final L, 5-1
  at North Georgia Final L, 4-0
  North Georgia Tournament
  vs. Albany St. (Ga.) @ Columbus, Ga. Final W, 8-4
  at Georgia College Final L, 5-3
  at Francis Marion Final L, 7-5
  at North Greenville Final L, 8-4
  at Flagler Final - 5 innings L, 13-0
  at North Greenville Final - 6 innings W, 10-2
  at Georgia College Final - 5 innings L, 14-0
  at North Georgia Final - 5 innings L, 8-0
  at Lander Final - 5 innings L, 10-2
  Bearcat/Fleet Invitational
  at Francis Marion Final - 5 innings L, 11-3
  at Columbus State Final W, 4-1
  2019 Cougar Classic
  at Columbus State Final - 5 innings L, 8-0
  2019 Cougar Classic
Sun. 17 vs. Embry-Riddle (Fla.) @ Columbus, Ga. Final L, 6-5
  at North Georgia Cancelled
  at Flagler Final L, 7-1
  at Francis Marion Final - 5 innings L, 8-0
  at North Georgia Cancelled
  vs. Ga. Southwestern @ Columbus, Ga. Final - 6 innings W, 14-5
  at Flagler Final W, 3-1
  at Columbus State Final W, 5-2
  2019 Cougar Classic
Mon. 18 at Anderson (S.C.) Final W, 2-0
  at Anderson (S.C.) Final - 9 innings W, 1-0
Tue. 19 at Ga. Southwestern Postponed
  at Ga. Southwestern Postponed
Wed. 20 at Columbus State 2:00 PM
  at Albany St. (Ga.) 4:00 PM
  at Columbus State 4:30 PM
  at Albany St. (Ga.) 6:00 PM
Thu. 21 at USC Aiken 1:00 PM
  at USC Aiken 3:00 PM
Fri. 22 at Lander 3:00 PM
  Bearcat Round Robin
  vs. Florida Tech @ Viera, Fla. 4:00 PM
  DII Florida Tech Invitational at Central Florida Spring Training
  vs. Palm Beach Atl. @ Melbourne, Fl. 4:00 PM
  Florida Tech Tournament
  at Lander 5:00 PM
  Bearcat Round Robin
  at Francis Marion 5:00 PM
  vs. Florida Tech @ Viera, Fla. 6:30 PM
  DII Florida Tech Invitational at Central Florida Spring Training
  vs. Palm Beach Atl. @ Melbourne, Fla. 6:30 PM
  Space Coast Tournament
Sat. 23 at Lander 10:00 AM
  Bearcat Round Robin
  vs. Barry @ Melbourne, Fla. 12:00 PM
  Space Coast Tournament
  vs. North Georgia @ Melbourne, Fla. 12:00 PM
  at Ga. Southwestern 1:00 PM
  at Francis Marion 1:00 PM
  at Erskine 1:00 PM
  at UNC Pembroke 1:00 PM
  at Lincoln Memorial 1:00 PM
  at USC Aiken 1:00 PM
  vs. Florida Tech @ Viera, Fla. 2:30 PM
  DII Florida Tech Invitational at Central Florida Spring Training
  vs. Palm Beach Atl. @ Melbourne, Fla. 2:30 PM
  vs. Converse @ Melbourne, Fl. 2:30 PM
  Space Coast Tournament/USSSA Space Coast Stadium
  vs. Lynn @ Melbourne, Fla. 2:30 PM
  Space Coast Tournament
  at Erskine 3:00 PM
  Due West, S.C.
  at Lincoln Memorial 3:00 PM
  at UNC Pembroke 3:00 PM
  at Ga. Southwestern 3:00 PM
  at USC Aiken 3:00 PM
  vs. North Georgia @ Melbourne, Fla. 3:00 PM
  at Lander 3:00 PM
  Bearcat Round Robin
  vs. Barry @ Melbourne, Fla. 5:00 PM
  at Francis Marion 5:00 PM
  vs. Columbus State @ Melbourne, Fla. 5:00 PM
Sun. 24 vs. Barry @ Melbourne, Fla. 10:00 AM
  Space Coast Tournament
  vs. Florida Tech @ Viera, Fla. 10:00 AM
  DII Florida Tech Invitational at Central Florida Spring Training
  vs. North Georgia @ Melbourne, Fla. 10:00 AM
  vs. Lynn @ Melbourne, Fla. 10:00 AM
  at Francis Marion 12:00 PM
  at Augusta University 12:00 PM
  vs. Barry @ Melbourne, Fl. 12:30 PM
  Florida Tech Tournament
  vs. North Georgia @ Melbourne, Fla. 12:30 PM
  Space Coast Tournament/USSSA Space Coast Stadium
  vs. Flagler @ Melbourne, Fla. 12:30 PM
  at Tusculum 1:00 PM
  at Augusta University 2:00 PM
  at Tusculum 3:00 PM
Mon. 25 at Claflin 2:00 PM
  at Claflin 4:00 PM
Tue. 26 at Augusta University 1:00 PM
  at Augusta University 3:00 PM
Wed. 27 at Young Harris 1:00 PM
  at Erskine 1:30 PM
  at Young Harris 3:00 PM
  at Flagler 3:00 PM
  at West Georgia 3:00 PM
  at Erskine 3:30 PM
  at Montevallo 4:00 PM
  at Flagler 5:00 PM
  at West Georgia 5:00 PM
Thu. 28 at Queens (N.C.) 1:00 PM
  at Queens (N.C.) 3:00 PM
  at Converse 3:00 PM
  at Converse 5:00 PM
 
March
Fri. 1 at Fort Valley St. 1:00 PM
  at Columbus State 2:30 PM
  2019 CSU Classic
  at Fort Valley St. 3:00 PM
  at Lander 4:00 PM
  Bearcat Round Robin
  at Columbus State 5:00 PM
  2019 CSU Classic
  at Lander 6:00 PM
  Bearcat Round Robin
Sat. 2 at Lander 11:00 AM
  Bearcat Round Robin
  at North Georgia 12:00 PM
  at Young Harris 1:00 PM
  at UNC Pembroke 1:00 PM
  at Albany St. (Ga.) 1:00 PM
  at Flagler 1:00 PM
  at Wingate 1:00 PM
  at USC Aiken 1:00 PM
  at North Georgia 2:00 PM
  at Columbus State 2:30 PM
  2019 CSU Classic
  at USC Aiken 3:00 PM
  at Albany St. (Ga.) 3:00 PM
  at Young Harris 3:00 PM
  at Wingate 3:00 PM
  at Flagler 3:00 PM
  at UNC Pembroke 3:30 PM
  at Lander 4:00 PM
  Bearcat Round Robin
  vs. Benedict @ Young Harris, Ga 4:30 PM
  Young Harris Tournament
  at Columbus State 5:00 PM
  2019 CSU Classic
  vs. Benedict @ Young Harris, Ga 6:30 PM
  Young Harris Tournament
Sun. 3 vs. Lenoir-Rhyne @ Young Harris, Ga 12:00 PM
  Young Harris Tournament
  at North Georgia 12:00 PM
  at Francis Marion 1:00 PM
  at Columbus State 1:30 PM
  2019 CSU Classic
  at Limestone 2:00 PM
  vs. Lenoir-Rhyne @ Young Harris, Ga 2:00 PM
  Young Harris Tournament
  at North Georgia 2:00 PM
  at Francis Marion 3:00 PM
  at Limestone 4:00 PM
  at Young Harris 4:30 PM
  at Young Harris 6:30 PM
Mon. 4 at USC Aiken 1:00 PM
  at USC Aiken 3:00 PM
Tue. 5 at Columbus State 1:00 PM
  at Augusta University 1:00 PM
  at Tampa 3:00 PM
  at Augusta University 3:00 PM
  at Columbus State 3:30 PM
  at Tampa 5:00 PM
Wed. 6 at Florida Tech 1:00 PM
  at Columbus State 2:00 PM
  at Florida Tech 3:00 PM
  at Valdosta St. 4:00 PM
  at Columbus State 4:30 PM
  at Valdosta St. 6:00 PM
Thu. 7 at Georgia College 4:00 PM
  at Georgia College 6:00 PM
Fri. 8 at Lincoln Memorial 2:00 PM
  at Francis Marion 4:00 PM
  at Lincoln Memorial 4:30 PM
  at Francis Marion 6:00 PM
Sat. 9 at North Georgia 11:00 AM
  vs. Columbus State @ Tusculum University 12:00 PM
  at Lees-McRae 1:00 PM
  at Flagler * 1:00 PM
  at Lenoir-Rhyne 1:00 PM
  at North Georgia 1:00 PM
  at Ga. Southwestern * 2:00 PM
  at Mount Olive 3:00 PM
  Nancy Chapman Cassell Field
  at Lees-McRae 3:00 PM
  at Flagler * 3:00 PM
  at Lenoir-Rhyne 3:00 PM
  at Ga. Southwestern * 4:00 PM
  vs. Virginia-Wise @ Greeneville, TN 4:00 PM
  Tusculum Tournament
  at Mount Olive 5:00 PM
  Nancy Chapman Cassell Field
Sun. 10 vs. New Haven @ Greeneville, Tenn 10:00 AM
  at Tusculum 12:00 PM
  at North Georgia 12:00 PM
  at King (Tenn.) 1:00 PM
  at Lenoir-Rhyne 2:00 PM
  at Augusta University 2:00 PM
  at North Georgia 2:00 PM
  at King (Tenn.) 3:00 PM
  at Augusta University 4:00 PM
  at Lenoir-Rhyne 4:00 PM
Mon. 11 at Fayetteville St. 1:00 PM
  at Fayetteville St. 3:00 PM
Tue. 12 at St. Augustine's 12:00 PM
  at Coker 2:00 PM
  at Flagler 2:00 PM
  at St. Augustine's ^ 2:00 PM
  at Coker 4:00 PM
  at Flagler 4:00 PM
Wed. 13 at Augusta University 1:00 PM
  at Newberry 1:00 PM
  at Shorter 2:00 PM
  at Augusta University 3:00 PM
  at Newberry 3:00 PM
  at Young Harris 4:00 PM
  at Shorter 4:00 PM
  at Young Harris 6:00 PM
Thu. 14 at Georgia College 1:30 PM
  at UNC Pembroke * 2:00 PM
  at Georgia College 3:30 PM
  at UNC Pembroke * 4:00 PM
Fri. 15 at Lander * 3:00 PM
  at Lander * 5:00 PM
  at USC Aiken * ^ 5:00 PM
  at USC Aiken * ^ 7:00 PM
Sat. 16 at UNC Pembroke * 12:00 PM
  at Francis Marion * 1:00 PM
  at UNC Pembroke * 2:00 PM
  at Francis Marion * 3:00 PM
Sun. 17 at Ga. Southwestern * 12:00 PM
  at Francis Marion * 1:00 PM
  at Ga. Southwestern * 2:00 PM
  at Lander * 2:00 PM
  at Francis Marion * 3:00 PM
  at Georgia College * ^ 3:00 PM
  at Lander * 4:00 PM
  at Georgia College * ^ 5:00 PM
Mon. 18 at Barry 5:00 PM
  at Barry 7:00 PM
Tue. 19 at Nova Southeastern 5:00 PM
  at Nova Southeastern 7:00 PM
Wed. 20 at Columbus State 1:00 PM
  at Young Harris 2:00 PM
  at Ga. Southwestern 2:30 PM
  at Columbus State 3:00 PM
  at Francis Marion 4:00 PM
  at Young Harris 4:00 PM
  at Ga. Southwestern 4:30 PM
  at Francis Marion 6:00 PM
Thu. 21 at Belmont Abbey 1:00 PM
  at Belmont Abbey 3:00 PM
  at Francis Marion 6:00 PM
  at Francis Marion 8:00 PM
Fri. 22 at North Greenville 2:00 PM
  at Ga. Southwestern 2:00 PM
  at Ga. Southwestern 4:00 PM
  at North Greenville 4:00 PM
Sat. 23 at Augusta University * 12:00 PM
  at Ga. Southwestern * 2:00 PM
  at Augusta University * 2:00 PM
  at Ga. Southwestern * 4:00 PM
  at Lander 5:00 PM
  at Lander 7:00 PM
Sun. 24 at Georgia College * 12:00 PM
  at Augusta University * 1:00 PM
  at Young Harris * 1:00 PM
  at Georgia College * 2:00 PM
  at Lander 2:00 PM
  at Augusta University * 3:00 PM
  at Young Harris * 3:00 PM
  at Lander 4:00 PM
Tue. 26 at Erskine 1:00 PM
  at Lee 3:00 PM
  at Erskine 3:00 PM
  at USC Aiken * 4:00 PM
  at Lee 5:00 PM
  at USC Aiken * 6:00 PM
Wed. 27 at Emmanuel (Ga.) 2:00 PM
  at Fayetteville St. 2:00 PM
  at Middle Georgia 3:00 PM
  at Emmanuel (Ga.) 4:00 PM
  at Fayetteville St. 4:00 PM
  at Middle Georgia 5:00 PM
  at Flagler 5:00 PM
  at Auburn-Montgomery 6:30 PM
Thu. 28 at Ga. Southwestern 4:00 PM
  at Ga. Southwestern 6:00 PM
Sat. 30 at Georgia College * 12:00 PM
  at Young Harris * 12:00 PM
  at North Georgia * 12:00 PM
  at Columbus State * 1:00 PM
  at USC Aiken * ^ 1:00 PM
  at Georgia College * 2:00 PM
  at Young Harris * 2:00 PM
  at North Georgia * 2:00 PM
  at USC Aiken * ^ 3:00 PM
  at Columbus State * 3:00 PM
Sun. 31 at North Georgia 12:00 PM
  at USC Aiken * 1:00 PM
  at North Georgia 2:00 PM
  at USC Aiken * 3:00 PM
 
April
Tue. 2 at UNC Pembroke * 3:00 PM
  at USC Aiken 4:00 PM
  at Georgia College 4:00 PM
  at UNC Pembroke * 5:00 PM
  at USC Aiken 6:00 PM
  at Georgia College 6:00 PM
Wed. 3 at Ga. Southwestern 2:00 PM
  at Augusta University 2:00 PM
  at Young Harris 3:00 PM
  at West Alabama 3:00 PM
  at Ga. Southwestern 4:00 PM
  at Augusta University 4:00 PM
  at Young Harris 5:00 PM
  at Rollins 5:00 PM
  Winter Park, Fla.
  at West Alabama 5:30 PM
  at Rollins 7:00 PM
  Winter Park, Fla.
Fri. 5 at UNC Pembroke * 2:00 PM
  at UNC Pembroke * 4:00 PM
Sat. 6 at Augusta University * ^ 11:00 AM
  at North Georgia * 12:00 PM
  at Augusta University * ^ 1:00 PM
  at Young Harris * 1:00 PM
  at Francis Marion * 1:00 PM
  at North Georgia * 2:00 PM
  at Young Harris * 3:00 PM
  at Francis Marion * 3:00 PM
Sun. 7 at UNC Pembroke * 12:00 PM
  at Young Harris * 12:00 PM
  at Lander * 2:00 PM
  at Young Harris * 2:00 PM
  at UNC Pembroke * 2:00 PM
  at Lander * 4:00 PM
Tue. 9 at Georgia College 4:00 PM
  at Georgia College 6:00 PM
Wed. 10 at UNC Pembroke 2:00 PM
  at Emmanuel (Ga.) 2:00 PM
  at UNC Pembroke 4:00 PM
  at Emmanuel (Ga.) 4:00 PM
  at Francis Marion * 4:00 PM
  at Francis Marion * 6:00 PM
Fri. 12 at Emmanuel (Ga.) 2:00 PM
  at Flagler * 3:00 PM
  at Emmanuel (Ga.) 4:00 PM
  at Georgia College * 4:00 PM
  at Flagler * 5:00 PM
  at Georgia College * 6:00 PM
Sat. 13 at Ga. Southwestern * 12:00 PM
  at Columbus State * 1:00 PM
  at Ga. Southwestern * 2:00 PM
  at Columbus State * 3:00 PM
Sun. 14 at Georgia College * 12:00 PM
  at Columbus State * 12:00 PM
  at Ga. Southwestern * 12:00 PM
  at Flagler * 12:00 PM
  at Columbus State * 2:00 PM
  at Ga. Southwestern * 2:00 PM
  at Georgia College * 2:00 PM
  at Flagler * 2:00 PM
  at Lander * 3:00 PM
  at Lander * 5:00 PM
Tue. 16 at Columbus State * 4:00 PM
  at Montevallo 5:00 PM
  at Columbus State * 6:00 PM
  at Montevallo 7:00 PM
Wed. 17 at Young Harris 3:00 PM
  at Johnson C. Smith 3:00 PM
  at Johnson C. Smith 5:00 PM
  at Young Harris 5:00 PM
Fri. 19 at Augusta University 2:00 PM
  at Flagler * 2:00 PM
  at North Georgia * ^ 4:00 PM
  at Flagler * 4:00 PM
  at Augusta University 4:00 PM
  at North Georgia * ^ 6:00 PM
Sat. 20 at Francis Marion * 1:00 PM
  at Flagler * 1:00 PM
  at Young Harris * ^ 2:00 PM
  at Flagler * 3:00 PM
  at Francis Marion * 3:00 PM
  at Young Harris * ^ 4:00 PM
Mon. 22 at Young Harris 2:00 PM
  at Young Harris 4:00 PM
Tue. 23 at Claflin 3:00 PM
  at Claflin 5:00 PM
Wed. 24 at USC Aiken 4:00 PM
  at Auburn-Montgomery 4:00 PM
  at North Georgia * 4:00 PM
  at Flagler 5:00 PM
  at Auburn-Montgomery 6:00 PM
  at USC Aiken 6:00 PM
  at North Georgia * 6:00 PM
Fri. 26 at Lander * 12:00 PM
  at Lander * 2:00 PM
Sat. 27 at Columbus State * 2:00 PM
  at Augusta University 2:00 PM
  at Augusta University 4:00 PM
  at Columbus State * 4:00 PM
Sun. 28 at USC Aiken * 3:00 PM
  at USC Aiken * 5:00 PM
 
May
Fri. 3 vs. TBA @ Dahlonega, Ga. TBA
  PBC Tournament
* Conference
^ Division