2019 Softball Schedule

Date Away Home Status Links
 
February
Fri. 1 Carson-Newman   Young Harris   4:00 PM
  @ Milledgeville, Ga.
  West Alabama   North Georgia   4:00 PM
  @ Gulf Shores, Ala.
  Young Harris   Carson-Newman   6:00 PM
  @ Milledgeville, Ga.
  Auburn-Montgomery   North Georgia   6:30 PM
  @ Gulf Shores, Ala.
Sat. 2 Shorter   Lander   9:00 AM
  Gulf Shores Tourney @ Gulf Shores, Ala.
  Kutztown   UNC Pembroke   10:00 AM
  UNCP Invitational
  Carson-Newman   Georgia College   11:00 AM
  Georgia College Tournament
  Anderson (S.C.)   Ga. Southwestern   11:00 AM
  Flagler Tournament @ St. Augustine, Fla.
  West Florida   Lander   11:30 AM
  Gulf Shores Tourney @ Gulf Shores, Ala.
  Montevallo   North Georgia   12:30 PM
  @ Gulf Shores, Ala.
  North Greenville   USC Aiken   1:00 PM
  Catawba   Augusta University   1:00 PM
  Francis Marion   Mount Olive   1:00 PM
  Lynn   Ga. Southwestern   1:30 PM
  Flagler Tournament @ St. Augustine, Fla.
  Carson-Newman   Georgia College   1:30 PM
  Georgia College Tournament
  Albany St. (Ga.)   Young Harris   3:00 PM
  @ Milledgeville, Ga.
  Catawba   Augusta University   3:00 PM
  North Greenville   USC Aiken   3:00 PM
  Union (TN)   North Georgia   3:00 PM
  @ Gulf Shores, Ala.
  Francis Marion   Mount Olive   3:00 PM
  Shippensburg   UNC Pembroke   3:00 PM
  UNCP Invitational
  Anderson (S.C.)   Flagler   4:00 PM
  West Georgia   Lander   4:30 PM
  Gulf Shores Tourney @ Gulf Shores, Ala.
  Young Harris   Albany St. (Ga.)   5:00 PM
  @ Milledgeville, Ga.
  Lynn   Flagler   6:30 PM
  Shorter   North Georgia   8:00 PM
  @ Gulf Shores, Ala.
Sun. 3 Lee   Lander   9:00 AM
  Gulf Shores Tourney @ Gulf Shores, Ala.
  Anderson (S.C.)   Flagler   11:00 AM
  Alabama Huntsville   Lander   11:30 AM
  Gulf Shores Tourney @ Gulf Shores, Ala.
  Kutztown   UNC Pembroke   11:30 AM
  UNCP Invitational
  Albany St. (Ga.)   Georgia College   12:00 PM
  Georgia College Tournament
  Valdosta St.   North Georgia   12:30 PM
  @ Gulf Shores, Ala.
  Converse   Francis Marion   1:00 PM
  Albany St. (Ga.)   Georgia College   2:00 PM
  Georgia College Tournament
  Converse   Francis Marion   3:00 PM
  Mississippi Col.   North Georgia   3:00 PM
  @ Gulf Shores, Ala.
  Lynn   Flagler   4:00 PM
  Shippensburg   UNC Pembroke   4:30 PM
  UNCP Invitational
Tue. 5 Fayetteville St.   UNC Pembroke   1:00 PM
  Emmanuel (Ga.)   Lander   3:00 PM
  Fayetteville St.   UNC Pembroke   3:00 PM
  Emmanuel (Ga.)   Lander   5:00 PM
Wed. 6 Flagler   Florida Southern   5:00 PM
  Flagler   Florida Southern   7:00 PM
Fri. 8 Columbus State   North Greenville   1:00 PM
  Southern Ind.   Young Harris   1:00 PM
  @ Huntsville, Ala.
  North Georgia   Lenoir-Rhyne   2:30 PM
  @ Clearwater, Fla.
  Trevecca Nazarene   Young Harris   3:00 PM
  @ Huntsville, Ala.
  Columbus State   North Greenville   3:30 PM
  Francis Marion   Southern Wesleyan   4:00 PM
  Georgia College   Union (TN)   4:00 PM
  Charger Chillout @ Huntsville, Ala.
  Harding   North Georgia   4:30 PM
  @ Clearwater, Fla.
  Spring Hill   Ga. Southwestern   5:15 PM
  AUM Tournament @ Montgomery, Ala.
  Georgia College   Montevallo   6:00 PM
  Charger Chillout @ Huntsville, Ala.
  Francis Marion   Southern Wesleyan   6:00 PM
  Auburn-Montgomery   Ga. Southwestern   7:30 PM
  AUM Tournament @ Montgomery, Ala.
Sat. 9 Georgia College   West Alabama   11:00 AM
  Charger Chillout @ Huntsville, Ala.
  Newberry   Flagler   11:00 AM
  Columbus State   Limestone   12:00 PM
  Young Harris   Mo.-St. Louis   12:00 PM
  @ Huntsville, Ala.
  Montreat   Ga. Southwestern   12:45 PM
  AUM Tournament @ Montgomery, Ala.
  Benedict   USC Aiken   1:00 PM
  Georgia College   Bellarmine   1:00 PM
  Charger Chillout @ Huntsville, Ala.
  Anderson (S.C.)   Augusta University   1:00 PM
  UNC Pembroke   Catawba   1:00 PM
  Francis Marion   Emmanuel (Ga.)   1:00 PM
  Embry-Riddle (Fla.)   Flagler   1:30 PM
  North Georgia   Hillsdale   2:30 PM
  NFCA Leadoff Classic @ Clearwater, FL
  Columbus State   Limestone   2:30 PM
  Francis Marion   Emmanuel (Ga.)   3:00 PM
  Anderson (S.C.)   Augusta University   3:00 PM
  UNC Pembroke   Catawba   3:00 PM
  Benedict   USC Aiken   3:00 PM
  Young Harris   West Alabama   4:00 PM
  @ Huntsville, Ala.
  Talladega   Ga. Southwestern   5:15 PM
  AUM Tournament @ Montgomery, Ala.
  Azusa Pacific   North Georgia   6:30 PM
  @ Clearwater, Fla.
Sun. 10 Georgia College   Ohio Dominican   9:00 AM
  Charger Chillout @ Huntsville, Alabama
  Georgia College   Ill.-Springfield   11:00 AM
  Charger Chillout @ Huntsville, Ala.
  California (Pa.)   North Georgia   11:00 AM
  @ Clearwater, Fla.
  Newberry   Flagler   11:00 AM
  Wingate   Augusta University   1:00 PM
  USC Aiken   Coker   1:00 PM
  Elizabeth City St.   UNC Pembroke   2:00 PM
  USC Aiken   Coker   3:00 PM
  Wingate   Augusta University   3:00 PM
  AUGUSTA
  Embry-Riddle (Fla.)   Flagler   4:00 PM
  Elizabeth City St.   UNC Pembroke   4:30 PM
Tue. 12 North Greenville   Lander   3:00 PM
  Florida Tech   Flagler   5:00 PM
  North Greenville   Lander   5:00 PM
Wed. 13 Augusta University   Coker   1:00 PM
  UNC Pembroke   Queens (N.C.)   1:00 PM
  Francis Marion   Claflin   1:00 PM
  USC Aiken   Newberry   1:00 PM
  Augusta University   Coker   3:00 PM
  USC Aiken   Newberry   3:00 PM
  Francis Marion   Claflin   3:00 PM
  UNC Pembroke   Queens (N.C.)   3:30 PM
  Georgia College   West Georgia   4:00 PM
  Georgia College   West Georgia   6:00 PM
Fri. 15 Concord   Lander   10:00 AM
  Bearcat/Fleet Invitational
  Southern Wesleyan   North Georgia   12:00 PM
  North Georgia Tournament
  Carson-Newman   Lander   12:30 PM
  Bearcat/Fleet Invitational
  Mercy   Francis Marion   5:00 PM
  Albany St. (Ga.)   Columbus State   6:30 PM
  2019 Cougar Classic
Sat. 16 Embry-Riddle (Fla.)   Ga. Southwestern   10:00 AM
  @ Columbus State
  Concord   Lander   10:00 AM
  Bearcat/Fleet Invitational
  Coker   Flagler   11:00 AM
  Augusta University   Queens (N.C.)   12:00 PM
  Southern Wesleyan   North Georgia   12:00 PM
  North Georgia Tournament
  Albany St. (Ga.)   Ga. Southwestern   12:30 PM
  @ Columbus State
  Belmont Abbey   Georgia College   1:00 PM
  Chowan   Francis Marion   1:00 PM
  Young Harris   North Greenville   1:00 PM
  Trinity Baptist   Flagler   1:30 PM
  Augusta University   Queens (N.C.)   2:00 PM
  Young Harris   North Greenville   3:00 PM
  Belmont Abbey   Georgia College   3:00 PM
  Claflin   Lander   3:00 PM
  Bearcat/Fleet Invitational
  McKendree   North Georgia   4:00 PM
  Mercy   Francis Marion   5:00 PM
  Embry-Riddle (Fla.)   Columbus State   5:30 PM
  2019 Cougar Classic
  Union (TN)   Columbus State   8:00 PM
  2019 Cougar Classic
Sun. 17 Embry-Riddle (Fla.)   Ga. Southwestern   10:00 AM
  @ Columbus State
  McKendree   North Georgia   10:00 AM
  Emmanuel (Ga.)   Francis Marion   12:00 PM
  Alabama Huntsville   North Georgia   12:00 PM
  Union (TN)   Ga. Southwestern   12:30 PM
  @ Columbus State
  UNC Pembroke   Wingate   1:00 PM
  Coker   Flagler   1:30 PM
  UNC Pembroke   Wingate   3:00 PM
  Union (TN)   Columbus State   3:00 PM
  2019 Cougar Classic
  Trinity Baptist   Flagler   4:00 PM
  Benedict   North Georgia   4:00 PM
Mon. 18 Lander   Anderson (S.C.)   5:00 PM
  Lander   Anderson (S.C.)   7:00 PM
Tue. 19 Valdosta St.   Ga. Southwestern   4:00 PM
  Valdosta St.   Ga. Southwestern   6:00 PM
Wed. 20 Miles   Columbus State   2:00 PM
  Young Harris   Emmanuel (Ga.)   2:00 PM
  Young Harris   Emmanuel (Ga.)   4:00 PM
  Georgia College   Albany St. (Ga.)   4:00 PM
  Miles   Columbus State   4:30 PM
  Georgia College   Albany St. (Ga.)   6:00 PM
Thu. 21 Erskine   USC Aiken   1:00 PM
  Erskine   USC Aiken   3:00 PM
Fri. 22 Limestone   Lander   10:00 AM
  Bearcat Round Robin
  Virginia-Wise   Lander   3:00 PM
  Bearcat Round Robin
  Florida Tech   North Georgia   4:00 PM
  @ Melbourne, Fla.
  Georgia College   Florida Tech   4:00 PM
  Space Coast Tournament @ Melbourne, Fla.
  Columbus State   Palm Beach Atl.   4:00 PM
  Florida Tech Tournament @ Melbourne, Fl.
  Queens (N.C.)   Francis Marion   5:00 PM
  Columbus State   Florida Tech   6:30 PM
  Georgia College   Palm Beach Atl.   6:30 PM
  Space Coast Tournament @ Melbourne, Fla.
Sat. 23 Virginia-Wise   Lander   10:00 AM
  Bearcat Round Robin
  Georgia College   Barry   12:00 PM
  Space Coast Tournament @ Melbourne, Fla.
  Palm Beach Atl.   North Georgia   12:00 PM
  @ Melbourne, Fla.
  Fort Valley St.   Ga. Southwestern   1:00 PM
  West Liberty   Francis Marion   1:00 PM
  Augusta University   Erskine   1:00 PM
  Belmont Abbey   UNC Pembroke   1:00 PM
  Young Harris   Lincoln Memorial   1:00 PM
  Catawba   USC Aiken   1:00 PM
  Flagler   Palm Beach Atl.   2:30 PM
  @ Melbourne, Fla.
  Columbus State   Converse   2:30 PM
  Space Coast Tournament/USSSA Space Coast Stadium @ Melbourne, Fl.
  Georgia College   Lynn   2:30 PM
  Space Coast Tournament @ Melbourne, Fla.
  Augusta University   Erskine   3:00 PM
  Due West, S.C.
  Young Harris   Lincoln Memorial   3:00 PM
  Belmont Abbey   UNC Pembroke   3:00 PM
  Fort Valley St.   Ga. Southwestern   3:00 PM
  Catawba   USC Aiken   3:00 PM
  Barry   North Georgia   3:00 PM
  @ Melbourne, Fla.
  Limestone   Lander   3:00 PM
  Bearcat Round Robin
  Flagler   Barry   5:00 PM
  @ Melbourne, Fla.
  Alderson Broaddus   Francis Marion   5:00 PM
  Lynn   Columbus State   5:00 PM
  @ Melbourne, Fla.
Sun. 24 Georgia College   Barry   10:00 AM
  Space Coast Tournament @ Melbourne, Fla.
  Flagler   Florida Tech   10:00 AM
  Barry   North Georgia   10:00 AM
  @ Melbourne, Fla.
  North Georgia   Lynn   10:00 AM
  @ Melbourne, Fla.
  Alderson Broaddus   Francis Marion   12:00 PM
  Mount Olive   Augusta University   12:00 PM
  Columbus State   Barry   12:30 PM
  Florida Tech Tournament @ Melbourne, Fl.
  Converse   North Georgia   12:30 PM
  Space Coast Tournament/USSSA Space Coast Stadium @ Melbourne, Fla.
  Lynn   Flagler   12:30 PM
  @ Melbourne, Fla.
  Young Harris   Tusculum   1:00 PM
  Mount Olive   Augusta University   2:00 PM
  Young Harris   Tusculum   3:00 PM
Mon. 25 USC Aiken   Claflin   2:00 PM
  USC Aiken   Claflin   4:00 PM
Tue. 26 Carson-Newman   Augusta University   1:00 PM
  Carson-Newman   Augusta University   3:00 PM
Wed. 27 Mars Hill   Young Harris   1:00 PM
  Francis Marion   Erskine   1:30 PM
  Mars Hill   Young Harris   3:00 PM
  Valdosta St.   Flagler   3:00 PM
  Ga. Southwestern   West Georgia   3:00 PM
  Francis Marion   Erskine   3:30 PM
  Columbus State   Montevallo   4:00 PM
  Valdosta St.   Flagler   5:00 PM
  Ga. Southwestern   West Georgia   5:00 PM
Thu. 28 USC Aiken   Converse   3:00 PM
  USC Aiken   Converse   5:00 PM
 
March
Fri. 1 Lees-McRae   Lander   11:00 AM
  Bearcat Round Robin
  Ga. Southwestern   Fort Valley St.   1:00 PM
  Lynn   Columbus State   2:30 PM
  2019 CSU Classic
  Ga. Southwestern   Fort Valley St.   3:00 PM
  Mars Hill   Lander   4:00 PM
  Bearcat Round Robin
  Barry   Columbus State   5:00 PM
  2019 CSU Classic
Sat. 2 Lees-McRae   Lander   11:00 AM
  Palm Beach Atl.   North Georgia   12:00 PM
  Lenoir-Rhyne   Young Harris   1:00 PM
  Newberry   UNC Pembroke   1:00 PM
  Ga. Southwestern   Albany St. (Ga.)   1:00 PM
  Davis & Elkins   Flagler   1:00 PM
  Francis Marion   Wingate   1:00 PM
  Trinity Baptist   USC Aiken   1:00 PM
  Catawba   North Georgia   2:00 PM
  Coker   Columbus State   2:30 PM
  2019 CSU Classic
  Trinity Baptist   USC Aiken   3:00 PM
  Ga. Southwestern   Albany St. (Ga.)   3:00 PM
  Lenoir-Rhyne   Young Harris   3:00 PM
  Francis Marion   Wingate   3:00 PM
  Davis & Elkins   Flagler   3:00 PM
  Newberry   UNC Pembroke   3:30 PM
  Mars Hill   Lander   4:00 PM
  Bearcat Round Robin
  Georgia College   Benedict   4:30 PM
  Young Harris Tournament @ Young Harris, Ga
  King (Tenn.)   Columbus State   5:00 PM
  2019 CSU Classic
  Georgia College   Benedict   6:30 PM
  Young Harris Tournament @ Young Harris, Ga
Sun. 3 Georgia College   Lenoir-Rhyne   12:00 PM
  Young Harris Tournament @ Young Harris, Ga
  Palm Beach Atl.   North Georgia   12:00 PM
  Tusculum   Francis Marion   1:00 PM
  Barry   Columbus State   1:30 PM
  2019 CSU Classic
  UNC Pembroke   Limestone   2:00 PM
  Georgia College   Lenoir-Rhyne   2:00 PM
  Young Harris Tournament @ Young Harris, Ga
  Catawba   North Georgia   2:00 PM
  Tusculum   Francis Marion   3:00 PM
  UNC Pembroke   Limestone   4:00 PM
  Benedict   Young Harris   4:30 PM
  Benedict   Young Harris   6:30 PM
Mon. 4 Limestone   USC Aiken   1:00 PM
  Limestone   USC Aiken   3:00 PM
Tue. 5 Palm Beach Atl.   Columbus State   1:00 PM
  Newberry   Augusta University   1:00 PM
  Flagler   Tampa   3:00 PM
  Newberry   Augusta University   3:00 PM
  Palm Beach Atl.   Columbus State   3:30 PM
  Flagler   Tampa   5:00 PM
Wed. 6 Nova Southeastern   Columbus State   2:00 PM
  Ga. Southwestern   Valdosta St.   4:00 PM
  Nova Southeastern   Columbus State   4:30 PM
  Ga. Southwestern   Valdosta St.   6:00 PM
Thu. 7 Lander   Florida Tech   1:00 PM
  Lander   Florida Tech   3:00 PM
  Newberry   Georgia College   4:00 PM
  Newberry   Georgia College   6:00 PM
Fri. 8 Columbus State   Lincoln Memorial   2:00 PM
  Catawba   Francis Marion   4:00 PM
  Columbus State   Lincoln Memorial   4:30 PM
  Catawba   Francis Marion   6:00 PM
Sat. 9 West Florida   North Georgia   11:00 AM
  King (Tenn.)   Columbus State   12:00 PM
  @ Tusculum University
  Young Harris   Lees-McRae   1:00 PM
  Lander *   Flagler   1:00 PM
  Augusta University   Lenoir-Rhyne   1:00 PM
  Wingate   North Georgia   1:00 PM
  Georgia College *   Ga. Southwestern   2:00 PM
  USC Aiken   Mount Olive   3:00 PM
  Nancy Chapman Cassell Field
  Young Harris   Lees-McRae   3:00 PM
  Lander *   Flagler   3:00 PM
  Augusta University   Lenoir-Rhyne   3:00 PM
  Georgia College *   Ga. Southwestern   4:00 PM
  Columbus State   Virginia-Wise   4:00 PM
  Tusculum Tournament @ Greeneville, TN
  USC Aiken   Mount Olive   5:00 PM
  Nancy Chapman Cassell Field
Sun. 10 Columbus State   New Haven   10:00 AM
  @ Greeneville, Tenn
  Columbus State   Tusculum   12:00 PM
  West Florida   North Georgia   12:00 PM
  Young Harris   King (Tenn.)   1:00 PM
  Francis Marion   Lenoir-Rhyne   2:00 PM
  Converse   Augusta University   2:00 PM
  Wingate   North Georgia   2:00 PM
  Young Harris   King (Tenn.)   3:00 PM
  Converse   Augusta University   4:00 PM
  Francis Marion   Lenoir-Rhyne   4:00 PM
Mon. 11 USC Aiken   Fayetteville St.   1:00 PM
  USC Aiken   Fayetteville St.   3:00 PM
Tue. 12 USC Aiken   St. Augustine's   12:00 PM
  UNC Pembroke   Coker   2:00 PM
  Saint Leo   Flagler   2:00 PM
  USC Aiken ^   St. Augustine's   2:00 PM
  UNC Pembroke   Coker   4:00 PM
  Saint Leo   Flagler   4:00 PM
Wed. 13 West Georgia   Augusta University   1:00 PM
  Lander   Newberry   1:00 PM
  Ga. Southwestern   Shorter   2:00 PM
  West Georgia   Augusta University   3:00 PM
  Lander   Newberry   3:00 PM
  Lee   Young Harris   4:00 PM
  Ga. Southwestern   Shorter   4:00 PM
  Lee   Young Harris   6:00 PM
Thu. 14 Anderson (S.C.)   Georgia College   1:30 PM
  North Georgia *   UNC Pembroke   2:00 PM
  Anderson (S.C.)   Georgia College   3:30 PM
  North Georgia *   UNC Pembroke   4:00 PM
Fri. 15 Ga. Southwestern *   Lander   3:00 PM
  Ga. Southwestern *   Lander   5:00 PM
  Columbus State * ^   USC Aiken   5:00 PM
  Columbus State * ^   USC Aiken   7:00 PM
Sat. 16 Young Harris *   UNC Pembroke   12:00 PM
  North Georgia *   Francis Marion   1:00 PM
  Young Harris *   UNC Pembroke   2:00 PM
  North Georgia *   Francis Marion   3:00 PM
Sun. 17 Augusta University *   Ga. Southwestern   12:00 PM
  Young Harris *   Francis Marion   1:00 PM
  UNC Pembroke   Emmanuel (Ga.)   2:00 PM
  Augusta University *   Ga. Southwestern   2:00 PM
  Columbus State *   Lander   2:00 PM
  Young Harris *   Francis Marion   3:00 PM
  USC Aiken * ^   Georgia College   3:00 PM
  UNC Pembroke   Emmanuel (Ga.)   4:00 PM
  Columbus State *   Lander   4:00 PM
  USC Aiken * ^   Georgia College   5:00 PM
Mon. 18 Flagler   Barry   5:00 PM
  Flagler   Barry   7:00 PM
Tue. 19 Flagler   Nova Southeastern   5:00 PM
  Flagler   Nova Southeastern   7:00 PM
Wed. 20 Emmanuel (Ga.)   Columbus State   1:00 PM
  Alabama Huntsville   Young Harris   2:00 PM
  Auburn-Montgomery   Ga. Southwestern   2:30 PM
  Emmanuel (Ga.)   Columbus State   3:00 PM
  Belmont Abbey   Francis Marion   4:00 PM
  Alabama Huntsville   Young Harris   4:00 PM
  Auburn-Montgomery   Ga. Southwestern   4:30 PM
  Belmont Abbey   Francis Marion   6:00 PM
Thu. 21 USC Aiken   Belmont Abbey   1:00 PM
  USC Aiken   Belmont Abbey   3:00 PM
  Barton   Francis Marion   6:00 PM
  Barton   Francis Marion   8:00 PM
Fri. 22 Georgia College   North Greenville   2:00 PM
  Point U.   Ga. Southwestern   2:00 PM
  Point U.   Ga. Southwestern   4:00 PM
  Georgia College   North Greenville   4:00 PM
Sat. 23 Flagler *   Augusta University   12:00 PM
  USC Aiken *   Ga. Southwestern   2:00 PM
  Flagler *   Augusta University   2:00 PM
  USC Aiken *   Ga. Southwestern   4:00 PM
  Coker   Lander   5:00 PM
  Coker   Lander   7:00 PM
Sun. 24 UNC Pembroke *   Georgia College   12:00 PM
  Columbus State *   Augusta University   1:00 PM
  North Georgia *   Young Harris   1:00 PM
  UNC Pembroke *   Georgia College   2:00 PM
  Wingate   Lander   2:00 PM
  Columbus State *   Augusta University   3:00 PM
  North Georgia *   Young Harris   3:00 PM
  Wingate   Lander   4:00 PM
Tue. 26 North Georgia   Lee   3:00 PM
  Francis Marion *   USC Aiken   4:00 PM
  North Georgia   Lee   5:00 PM
  Francis Marion *   USC Aiken   6:00 PM
Wed. 27 Lander   Erskine   1:00 PM
  UNC Pembroke   Fayetteville St.   2:00 PM
  Lander   Erskine   3:00 PM
  Ga. Southwestern   Middle Georgia   3:00 PM
  UNC Pembroke   Fayetteville St.   4:00 PM
  Ga. Southwestern   Middle Georgia   5:00 PM
  Columbus State   Auburn-Montgomery   6:30 PM
Sat. 30 Francis Marion *   Georgia College   12:00 PM
  Augusta University *   Young Harris   12:00 PM
  Lander *   North Georgia   12:00 PM
  Flagler *   Columbus State   1:00 PM
  UNC Pembroke * ^   USC Aiken   1:00 PM
  Francis Marion *   Georgia College   2:00 PM
  Augusta University *   Young Harris   2:00 PM
  Lander *   North Georgia   2:00 PM
  UNC Pembroke * ^   USC Aiken   3:00 PM
  Flagler *   Columbus State   3:00 PM
Sun. 31 Augusta University   North Georgia   12:00 PM
  Flagler *   USC Aiken   1:00 PM
  Augusta University   North Georgia   2:00 PM
  Flagler *   USC Aiken   3:00 PM
 
April
Tue. 2 Francis Marion *   UNC Pembroke   3:00 PM
  Virginia St.   USC Aiken   4:00 PM
  Emmanuel (Ga.)   Georgia College   4:00 PM
  Francis Marion *   UNC Pembroke   5:00 PM
  Virginia St.   USC Aiken   6:00 PM
  Emmanuel (Ga.)   Georgia College   6:00 PM
Wed. 3 Albany St. (Ga.)   Ga. Southwestern   2:00 PM
  Virginia St.   Augusta University   2:00 PM
  Shorter   Young Harris   3:00 PM
  Columbus State   West Alabama   3:00 PM
  Albany St. (Ga.)   Ga. Southwestern   4:00 PM
  Virginia St.   Augusta University   4:00 PM
  Shorter   Young Harris   5:00 PM
  Flagler   Rollins   5:00 PM
  Winter Park, Fla.
  Columbus State   West Alabama   5:30 PM
  Flagler   Rollins   7:00 PM
  Winter Park, Fla.
Fri. 5 Lander *   UNC Pembroke   2:00 PM
  Lander *   UNC Pembroke   4:00 PM
Sat. 6 USC Aiken * ^   Augusta University   11:00 AM
  Ga. Southwestern *   North Georgia   12:00 PM
  USC Aiken * ^   Augusta University   1:00 PM
  Columbus State *   Young Harris   1:00 PM
  Flagler *   Francis Marion   1:00 PM
  Ga. Southwestern *   North Georgia   2:00 PM
  Columbus State *   Young Harris   3:00 PM
  Flagler *   Francis Marion   3:00 PM
Sun. 7 Flagler *   UNC Pembroke   12:00 PM
  Ga. Southwestern *   Young Harris   12:00 PM
  Georgia College *   Lander   2:00 PM
  Ga. Southwestern *   Young Harris   2:00 PM
  Flagler *   UNC Pembroke   2:00 PM
  Georgia College *   Lander   4:00 PM
Tue. 9 Alabama Huntsville   Georgia College   4:00 PM
  Alabama Huntsville   Georgia College   6:00 PM
Wed. 10 Winston-Salem   UNC Pembroke   2:00 PM
  Ga. Southwestern   Emmanuel (Ga.)   2:00 PM
  Winston-Salem   UNC Pembroke   4:00 PM
  Ga. Southwestern   Emmanuel (Ga.)   4:00 PM
  Augusta University *   Francis Marion   4:00 PM
  Augusta University *   Francis Marion   6:00 PM
Fri. 12 Augusta University   Emmanuel (Ga.)   2:00 PM
  North Georgia *   Flagler   3:00 PM
  Augusta University   Emmanuel (Ga.)   4:00 PM
  Young Harris *   Georgia College   4:00 PM
  North Georgia *   Flagler   5:00 PM
  Young Harris *   Georgia College   6:00 PM
Sat. 13 UNC Pembroke *   Ga. Southwestern   12:00 PM
  Francis Marion *   Columbus State   1:00 PM
  UNC Pembroke *   Ga. Southwestern   2:00 PM
  Francis Marion *   Columbus State   3:00 PM
Sun. 14 North Georgia *   Georgia College   12:00 PM
  UNC Pembroke *   Columbus State   12:00 PM
  Francis Marion *   Ga. Southwestern   12:00 PM
  Young Harris *   Flagler   12:00 PM
  UNC Pembroke *   Columbus State   2:00 PM
  Francis Marion *   Ga. Southwestern   2:00 PM
  North Georgia *   Georgia College   2:00 PM
  Young Harris *   Flagler   2:00 PM
  Augusta University *   Lander   3:00 PM
  Augusta University *   Lander   5:00 PM
Tue. 16 Georgia College *   Columbus State   4:00 PM
  Ga. Southwestern   Montevallo   5:00 PM
  Georgia College *   Columbus State   6:00 PM
  Ga. Southwestern   Montevallo   7:00 PM
Wed. 17 West Georgia   Young Harris   3:00 PM
  UNC Pembroke   Johnson C. Smith   3:00 PM
  UNC Pembroke   Johnson C. Smith   5:00 PM
  West Georgia   Young Harris   5:00 PM
Fri. 19 UNC Pembroke   Augusta University   2:00 PM
  Georgia College *   Flagler   2:00 PM
  USC Aiken * ^   North Georgia   4:00 PM
  Georgia College *   Flagler   4:00 PM
  UNC Pembroke   Augusta University   4:00 PM
  USC Aiken * ^   North Georgia   6:00 PM
Sat. 20 Lander *   Francis Marion   1:00 PM
  Ga. Southwestern *   Flagler   1:00 PM
  USC Aiken * ^   Young Harris   2:00 PM
  Ga. Southwestern *   Flagler   3:00 PM
  Lander *   Francis Marion   3:00 PM
  USC Aiken * ^   Young Harris   4:00 PM
Mon. 22 Belmont Abbey   Young Harris   2:00 PM
  Belmont Abbey   Young Harris   4:00 PM
Tue. 23 Augusta University   Claflin   3:00 PM
  Augusta University   Claflin   5:00 PM
Wed. 24 Claflin   USC Aiken   4:00 PM
  Georgia College   Auburn-Montgomery   4:00 PM
  Columbus State *   North Georgia   4:00 PM
  Embry-Riddle (Fla.)   Flagler   5:00 PM
  Georgia College   Auburn-Montgomery   6:00 PM
  Claflin   USC Aiken   6:00 PM
  Columbus State *   North Georgia   6:00 PM
Fri. 26 Young Harris *   Lander   12:00 PM
  Young Harris *   Lander   2:00 PM
Sat. 27 Ga. Southwestern *   Columbus State   2:00 PM
  Georgia College   Augusta University   2:00 PM
  Georgia College   Augusta University   4:00 PM
  Ga. Southwestern *   Columbus State   4:00 PM
Sun. 28 Lander *   USC Aiken   3:00 PM
  Lander *   USC Aiken   5:00 PM
 
May
Fri. 3 Georgia College   TBA   TBA
  PBC Tournament @ Dahlonega, Ga.
* Conference
^ Division